Oyun Oynarken Yanında İyi Giden Kuruyemişler

Oyun oynamak artık sadece çocuklara özgü bir durum değil. Oyun oynamak, yetişkinlerin de hayatında oldukça fazla yer edinen bir eğlence haline geldi. Oyun kültürü adını verdiğimiz bir dönemdeyiz aslında. Hal böyle olunca gündelik yaşam içerisinde hareketlerimizi ve beslenme düzenimizi de yaptığımız etkinliklere göre planlıyoruz. Nasıl ki spor yaparken ya da diyet yaparken yediğimize ve içtiğimize dikkat ediyorsak, oyun oynarken de bize eşlik etmesini istediğimiz yiyecekleri seçiyoruz.

 

Oyuncular oyun oynarken elbette dikkatlerinin dağılmasını istemezler. Oyun oynarken parmakların yağlanması ve kabuklu yiyeceklerle uğraşmak ekstra zaman kaybıdır. Lol ya da CsGO gibi oyunlar oynuyorsanız zamanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. İşte bu yüzden oyuncular kabuklu yiyeceklerden uzak dururlar.

 

Daha keyifli anlar yaşamanız için ve daha lezzetli yiyeceklere ulaşmanız için buradayız. Oyun oynarken eğlencenize eşlik edecek kuruyemişleri bu yazı içerisinde sizlere hazırladık. Kendi damak tadınıza uygun, birbirinden lezzetli kuruyemişleri bu yazı içerisinde bulacaksınız.

 

Ufresh sizlere en kaliteli ve en taze kuruyemiş çeşitlerini sunmakta. En güncel kuruyemiş fiyatlarını incelemek için tıklayın.

 

Oyun Oynarken İyi Giden Kuruyemişler;

 

Leblebi: Kuruyemiş çeşitleri arasında en çok tüketilen lezzetler arasında leblebi vardır. Sarı leblebi, beyaz leblebi, tuzlu sarı leblebi, renkli leblebi şekeri, ballı susamlı leblebi gibi birçok çeşide sahiptir. Yemesi kolay, oldukça lezzetli bu kuruyemişe hayır demek mümkün değil. Lol ya da dota oynarken eğlencenize eşlik edecek bu kuruyemiş oyuncuların oldukça fazla tercih ettiği bir alternatiftir.

 

Leblebi Kaç Kaloridir?

 

250 gram leblebi paketi 910 kaloridir. Ufresh kalitesi ve güvencesiyle leblebiyi 250g paket, 500g paket ve 1000g paket seçenekleri ile sizlere sunuyoruz.

 

Ceviz: Sofralarda, kahvaltılarda görmeye alışık olduğumuz ceviz artık oyuncuların masalarında! En çok tercih edilen atıştırmalıkların başında gelen ceviz şimdi oyun oynarken sizlere eşlik edecek. Oldukça lezzetli olan ve yemesi kolay bir kuruyemiş olmasından dolayı oyunlarınızda sizlere eşlik etmeye hazır.

 

Ceviz Kaç Kaloridir?

 

250 gram cebiz içi toplamda 1734 kaloridir.

 

Ufresh kalitesi ile cevizi sofralarınıza ulaştırıyoruz. 250g paket, 500g paket ve 1000g paket seçenekleri ile karşınızdayız.

 

Fındık: Ülkemizde sıkça tüketilen kuruyemişler denildiğinde akla ilk gelen fındık diyebiliriz. Günlük tüketime ek olarak, düğünlerde, doğum günlerinde, sofralarda birçok alanda fındık yer almakta. Çiğ fındık içi, kabuklu fındık, kavrulmuş fındık içi, kavrulmuş tuzlu fındık gibi birçok çeşide sahiptir. Oyun oynarken daha çok fındık içi tercih edilse de seçimi sizlere bırakıyoruz.

 

Fındık Kaç Kaloridir?

 

1 kilogram fındık içi paketi 6280 kaloridir. Ufresh sizlere 250g paket, 500g paket ve 1000g paket seçenekleri ile fındığı ulaştırmaktadır.

 

Yer Fıstığı: Oyun oynarken enerjiye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Her yaştan kişiye hitap eden yer fıstığı artık oyuncuların masalarında. Ballı susamlı fıstık, soya soslu çıtır fıstık, soslu cips fıstık, kabuklu tuzlu yer fıstığı, kavrulmuş tuzlu yer fıstığı gibi birçok lezzetli çeşidi bulunmaktadır. Düğünlerde, doğum günlerinde görmeye ve yemeye alışık olduğumuz yer fıstığı artık bireysel tüketimlerde de tercih edilen bir kuruyemiş çeşididir. Yer fıstığı oldukça fazla çeşide sahip olmasından ötürü herkese hitap eder ve vazgeçilmez bir lezzet sunar.

 

Yer Fıstığı Kaç Kaloridir?

 

Yer fıstığı ürünün çeşidine göre kalori değişikliği gösterebilir. Örneğin 250 gram ballı susamlı fıstık paketi 1405 kaloridir. Ufresh kalitesi ve güvencesi ile eşsiz geleneksel yer fıstığı 250g paket, 500g paket ve 1000g paket seçenekleri ile sizlere sunulmakta.