Ramazan Ayı’nda Gıda Alışverişi

Manevi duygularla dolu olduğumuz Ramazan Ayı, oruç ibadeti ile iftar ve sahur menüleri için düşünme vaktidir de aynı zamanda. Mutfağınızda hangi gıdaların olduğu, erzak ve Ramazan paketleri alışverişlerinin temposu ile geçer.

Ramazan Ayı’nın en çok tercih edilen alışveriş alışkanlığı da Ramazan Paketleridir. Kuruyemiş, Lokum, Türk Kahvesi ve Hurma gibi Ramazan Ayında en çok tercih edilen gıdalardan oluşan Ramazan Paketleri de olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Ramazan Ayı Beslenme Düzeni

Sahur ve iftar olmak üzere iki öğün ile beslendiğimiz Ramazan Ayı boyunca, metabolizmamızın gerekli protein ve yağdan yoksun kalmaması ve aynı zamanda sadece iki öğün ile bünyenin beslenmeyi tamamlamasından doğacak olan yoğunlukta, hazımsızlık yaşamaması elzem. Bunun için de vücut için yararlı yağ ve yoğun protein kaynağı Kuruyemiş tercihleri ve iftar esnasında vücudun açlık kaynaklı düşen kan şekerini dengelemek için Hurma tercihi oldukça yaygın alışkanlıklarımızdandır.

Avantajlı Fiyatlardan Ramazan Paketi Alın

Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte, Ramazan ayı boyunca tüketeceğiniz gıdaları Ramazan paketleri içerisinde avantajlı fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Ufresh Ramazan Paketi içerisinde neler var?

Ramazan Bereketi, damakların Lezzeti; Ramazan'nın bereketli sofralarınızda sohbetinize keyif, anlarınıza tat katsın diye hazırladığımız Ramazan Lezzet paketi.

Ufresh Ramazan Lezzet Paketi içerisinde Çekirdeksiz Kuru Üzüm, Karışık Kuru Yemiş, Kudüs Hurması, Gül Aromalı Lokum, Çakıl Taşı Draje ve Türk Kahvesi ile birlikte Kuru İncir, Kuru Kayısı bulunmaktadır. Oldukça zengin içeriğe sahip bu paketi avantajlı fiyatları üzerinden satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.