GarantiPay Bonus Kampanyamız Başladı!

www.ufresh.com.tr web sitemiz üzerinden GarantiPay ile yapacağınız 150 TL ve üzerinde alışverişlerinizde, tüm harcamalarınızda kullanabileceğiniz 20 TL Bonus Hediye!

Kampanyamız tüm ürünlerimizde 01 Nisan 2021 - 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.

  • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.Alışverişiniz sepetinizi www.ufresh.com.tr´den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerinizi yapmanız gereklidir. Kampanya 01 Nisan 2021- 30 Nisan 2021 tarihine kadar www.ufresh.com.tr´den GarantiPay ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyada minimum işlem tutarı zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanya başka www.ufresh.com.tr kampanyaları ile birleştirilemez.