Su Üstünde

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde kurulan Su Üstünde; birbirinden değerli denizcilik ürünleri, vintage ürünler, gemi söküm ürünleri ve gemi maketlerine dair her şeyi deniz tutkunları için özenle hazırlayan bir perakende mağazasıdır.

Deniz tutkunları için; deniz ve denizcilik ürünleri, vintage, hediyelik eşya, gemi söküm ürünleri, mitolojik ürünler ve tablolar gibi 5 farklı kategoride hazırlanan binlerce ürün, 20 farklı ülkeden ve 200 farklı noktadan özenle toplanarak uygun koşullar altında muhafaza edilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Türkiye’de en kapsamlı tedarik zincirini oluşturup, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, ülkemizin en verimli denizcilik ürünleri satan toptan ve perakende mağazası olabilme hedefimizi gerçekleştirmek için özveri ile çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ile küresel anlamda da kendisini daima yenileyen Su Üstünde, uluslararası çapta denizcilik kültürüne katma değer sağlayacak ciddi adımlar atmaktadır.

Su Üstünde, ülkemizin ve dünyamızın nitelikli denizcilik ürünleri satan ve bu alanda tanınmış bir mağazası olmayı temel gayesi edinmiştir. Deniz ruhunu yansıtan en kaliteli ürünleri, müşterileri ile Nazilli Karayolu Şubesi, Organize Sanayi Şubesi, Yeni Sanayi Şubesi ve Kuşadası Şubesi olmak üzere dört mağazada deniz tutkunlarını buluşturan Su Üstünde, yenilikçi bakış açısı ve değer yaratan hizmet anlayışıyla hediyelik eşya mağazası olarak hizmeti vermektedir.

Su Üstünde dünyanın dört bir yanından toplanan pek çoğu el emeği paha biçilemez ürünlerini yılların tecrübesi ile deniz severlere sunmaktan onur duymaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et